Solero

, , ,

13,90 

Laost otsas

Klassifikatsioon

floribundroos

Värvus

sidrunikollane

Kõrgus

0,6-0,7m

Laius

0,6

Külmakindlus

hea

Haiguskindlus

väga hea

Lõhn

kerge aroom

Õietüüp

täidisõis

Korduvõitsemine

õitseb korduvalt

Märkused

Hästi täidetud sidrunikollaste õitega floribund. Läikiv terve lehestik, hea talvekindlus. Talveks katta pookekoht turbaga. See roosisort kuulub Kordese „Rigo Roses“ kollektsiooni. Selle kollektsiooni roosid on vastupidavad, vähest hooldust nõudvad terve lehestikuga ja õitsevad rikkalikult. Roosid on aretatud hakkama saama ilma keemiliste taimekaitsevahenditeta. Nad taluvad hästi ka poolvarjulist kasvukohta ning nad on hinnatud ADR-sertifikaadiga.

Aretaja/Introdutseerija

W. Kordes Söhne

Valgustingimused

Täispäike

ADR

Roosisorti on hinnatud ADR sertifikaadiga. Seda antakse välja Saksamaal testitud roosisortidele, mis tõusevad esile haigus- ja külmakindluse, dekoratiivsuse, õierikkuse vms silmapaistva omaduse poolest. ADR sertifikaati saab ka ära võtta, kui selgub, et sordi omadused siiski ei vasta sertifikaadi standarditele. Testitakse peamiselt Saksa roosiaretajate sorte, kuid testimises osalevad ka mitmed Prantsusmaa roosiaretusettevõtted oma aretistega. David Austini Inglise roose ja mitmete teiste Euroopa aretajate sorte Saksamaal ei testita ja ADR-sertifikaadiga ei hinnata.

Valgus

Toote tüüp

SOLERO; aretaja: W. Kordes Söhne; floribundroos; värvus: kollane; kõrgus: 0,7; laius: 0,6; külmakindlus: hea; haiguskindlus: harva esineb tahmlaiksust, jahukastet esineb harva; õitseb korduvalt; täidisõis; kerge aroom; aretusseeria: Rigo-Rosen, ADR

Shopping Cart
Scroll to Top