Rotilia

, , ,

14,90 

Laost otsas

Klassifikatsioon

floribundroos

Värvus

punane

Kõrgus

0,8

Külmakindlus

väga hea

Haiguskindlus

väga hea

Lõhn

kerge aroom

Õietüüp

pooltäidisõis

Korduvõitsemine

õitseb korduvalt

Märkused

5-6 cm läbimõõduga õied moodustavad punaseid õiekobaraid. Hästi rikkalikult õitsev sort. Püstisekasvuline. Oma kasvukuju tõttu sobib hästi madalaks roosihekiks. Läikiv terve lehestik pakub kaunist tausta õitele. See roosisort kuulub Kordese „Rigo Roses“ kollektsiooni. Selle kollektsiooni roosid on vastupidavad, vähest hooldust nõudvad terve lehestikuga ja õitsevad rikkalikult. Roosid on aretatud hakkama saama ilma keemiliste taimekaitsevahenditeta. Nad taluvad hästi ka poolvarjulist kasvukohta ning nad on hinnatud ADR-sertifikaadiga.

Aretaja/Introdutseerija

W. Kordes Söhne

Valgustingimused

Täispäike

ADR

Roosisorti on hinnatud ADR sertifikaadiga. Seda antakse välja Saksamaal testitud roosisortidele, mis tõusevad esile haigus- ja külmakindluse, dekoratiivsuse, õierikkuse vms silmapaistva omaduse poolest. ADR sertifikaati saab ka ära võtta, kui selgub, et sordi omadused siiski ei vasta sertifikaadi standarditele. Testitakse peamiselt Saksa roosiaretajate sorte, kuid testimises osalevad ka mitmed Prantsusmaa roosiaretusettevõtted oma aretistega. David Austini Inglise roose ja mitmete teiste Euroopa aretajate sorte Saksamaal ei testita ja ADR-sertifikaadiga ei hinnata.

Valgus

,

Toote tüüp

ROTILIA; aretaja: W. Kordes Söhne; floribundroos; värvus: punane; kõrgus: 0,8; laius: 0,5; külmakindlus: väga hea; haiguskindlus: väga hea tahmlaiksuse suhtes, jahukastet esineb üliharva; õitseb korduvalt; pooltäidisõis; kerge aroom; aretusseeria: Rigo-Rosen, ADR

Shopping Cart
Scroll to Top