Perennial Blue

, ,

13,90 

Laost otsas

Klassifikatsioon

väänroos

Aretaja/Introdutseerija

Tantau

Värvus

lilla, valge õieneelu ja kollaste tolmukatega

Kõrgus

2-2,5

Külmakindlus

väga hea

Haiguskindlus

väga hea

Lõhn

õrn aroom

Õietüüp

pooltäidisõis

Korduvõitsemine

korduvõitseja

Valgustingimused

Täispäike

Märkused

Väiksed tumelillad õied on koondunud suurtesse õiekobaratesse. Õitseb kahe lainena. Esimene on rikkalik ja õisi massiliselt. Läikiv roheline lehestik.

ADR

Roosisorti on hinnatud ADR sertifikaadiga. Seda antakse välja Saksamaal testitud roosisortidele, mis tõusevad esile haigus- ja külmakindluse, dekoratiivsuse, õierikkuse vms silmapaistva omaduse poolest. ADR sertifikaati saab ka ära võtta, kui selgub, et sordi omadused siiski ei vasta sertifikaadi standarditele. Testitakse peamiselt Saksa roosiaretajate sorte, kuid testimises osalevad ka mitmed Prantsusmaa roosiaretusettevõtted oma aretistega. David Austini Inglise roose ja mitmete teiste Euroopa aretajate sorte Saksamaal ei testita ja ADR-sertifikaadiga ei hinnata.

Valgus

Toote tüüp

Väänroos PERENNIAL BLUE; aretaja: Tantau; väänroos; värvus: lilla, valge õieneelu ja kollaste tolmukatega; kõrgus: 2-2,5; külmakindlus: väga hea; haiguskindlus: väga hea; õrn aroom; pooltäidisõis; korduvõitseja; Väiksed tumelillad õied on koondunud suurtesse õiekobaratesse. Õitseb kahe lainena. Esimene on rikkalik ja õisi massiliselt. Läikiv roheline lehestik.

Shopping Cart
Scroll to Top