Heidetraum

,

14,90 

Laost otsas

Klassifikatsioon

Pinnakatteroos

Värvus

roosa

Kõrgus

0,6-0,7m

Külmakindlus

väga hea

Haiguskindlus

väga hea

Lõhn

õrn aroom

Õietüüp

pooltäidisõis

Korduvõitsemine

korduvõitseja

Märkused

Seeria: Flower Carpet. ADR-sertifikaadiga hinnatud rikkalikult õitsev roosisort. Talub poolvarju. Isepuhastuv. Tuntakse ka nimede all: Blooming Carpet, Emera, Emera Pavement, Floral Carpet, Flower Carpet Pink, NOAtraum

Valgustingimused

Täispäike

Aretaja/Introdutseerija

Noack

ADR

Roosisorti on hinnatud ADR sertifikaadiga. Seda antakse välja Saksamaal testitud roosisortidele, mis tõusevad esile haigus- ja külmakindluse, dekoratiivsuse, õierikkuse vms silmapaistva omaduse poolest. ADR sertifikaati saab ka ära võtta, kui selgub, et sordi omadused siiski ei vasta sertifikaadi standarditele. Testitakse peamiselt Saksa roosiaretajate sorte, kuid testimises osalevad ka mitmed Prantsusmaa roosiaretusettevõtted oma aretistega. David Austini Inglise roose ja mitmete teiste Euroopa aretajate sorte Saksamaal ei testita ja ADR-sertifikaadiga ei hinnata.

Valgus

Toote tüüp

ETTETELLIMINE 2023

HEIDETRAUM aretaja: Noack; pinnakatteroos; värvus: roosa; kõrgus: 0,5-0,7; külmakindlus: väga hea; haiguskindlus: väga hea; õrn aroom; pooltäidisõis; korduvõitseja; Seeria: Flower Carpet. ADR-sertifikaadiga hinnatud rikkalikult õitsev roosisort. Talub poolvarju.

Shopping Cart
Scroll to Top