GebrÜder Grimm

, , ,

14,90 

Laost otsas

Klassifikatsioon

floribundroos

Värvus

mitmevärviline, puhkenud õied kollase-oranzhi kirjud, vanad õied roosad kuni lillad.

Kõrgus

0,7

Laius

0,5

Külmakindlus

väga hea

Haiguskindlus

väga hea tahmlaiksuse suhtes, jahukastet esineb üliharva

Lõhn

kerge aroom

Õietüüp

täidisõis

Korduvõitsemine

õitseb korduvalt

Aretaja/Introdutseerija

W. Kordes Söhne

Valgustingimused

Täispäike

Märkused

Kollase-oranzhi-roosakirju täidisõieline (26-40 kroonlehte) floribund. Õied koondunud kobaratesse. Püstine kasvukuju. Läikiv lehestik. Talub poolvarju. Aretusseeria: Märchen Rosen, ADR. Klientide lemmik.

ADR

Roosisorti on hinnatud ADR sertifikaadiga. Seda antakse välja Saksamaal testitud roosisortidele, mis tõusevad esile haigus- ja külmakindluse, dekoratiivsuse, õierikkuse vms silmapaistva omaduse poolest. ADR sertifikaati saab ka ära võtta, kui selgub, et sordi omadused siiski ei vasta sertifikaadi standarditele. Testitakse peamiselt Saksa roosiaretajate sorte, kuid testimises osalevad ka mitmed Prantsusmaa roosiaretusettevõtted oma aretistega. David Austini Inglise roose ja mitmete teiste Euroopa aretajate sorte Saksamaal ei testita ja ADR-sertifikaadiga ei hinnata.

Toote tüüp

Valgus

,

GEBRÜDER GRIMM; aretaja: W. Kordes Söhne; floribundroos; värvus: mitmevärviline; kõrgus: 0,7; laius: 0,5; külmakindlus: väga hea; haiguskindlus: väga hea tahmlaiksuse suhtes, jahukastet esineb üliharva; õitseb korduvalt; täidisõis; kerge aroom; aretusseeria: Märchen Rosen, ADR

Shopping Cart
Scroll to Top