Black Forest

, , ,

14,90 

Laost otsas

Klassifikatsioon

Floribundroos

Värvus

punane

Kõrgus

0,7

Külmakindlus

väga hea

Haiguskindlus

väga hea

Lõhn

lõhnatu

Õietüüp

täidisõis

Korduvõitsemine

Korduvõitseja

Märkused

Erkpunaste õitega floribund. Õisi massiliselt. Väga hea haiguskindlus. Sobib kasvatamiseks poolvarjus. Õied kannatavad hästi vihma. See roosisort kuulub Kordese „Rigo Roses“ kollektsiooni. Selle kollektsiooni roosid on vastupidavad, vähest hooldust nõudvad terve lehestikuga ja õitsevad rikkalikult. Roosid on aretatud hakkama saama ilma keemiliste taimekaitsevahenditeta. Nad taluvad hästi ka poolvarjulist kasvukohta ning nad on hinnatud ADR-sertifikaadiga.

Aretaja/Introdutseerija

W. Kordes Söhne

Valgustingimused

täispäike, poolvari

ADR

Roosisorti on hinnatud ADR sertifikaadiga. Seda antakse välja Saksamaal testitud roosisortidele, mis tõusevad esile haigus- ja külmakindluse, dekoratiivsuse, õierikkuse vms silmapaistva omaduse poolest. ADR sertifikaati saab ka ära võtta, kui selgub, et sordi omadused siiski ei vasta sertifikaadi standarditele. Testitakse peamiselt Saksa roosiaretajate sorte, kuid testimises osalevad ka mitmed Prantsusmaa roosiaretusettevõtted oma aretistega. David Austini Inglise roose ja mitmete teiste Euroopa aretajate sorte Saksamaal ei testita ja ADR-sertifikaadiga ei hinnata.

Valgus

,

Toote tüüp

BLACK FOREST, floribundroos. Aretaja: W. Kordes Söhne; värvus: punane; kõrgus: 0,7; külmakindlus: väga hea; haiguskindlus: väga hea; lõhnatu; täidisõis. Erkpunaste õitega floribund. Õisi massiliselt. Hinnatud ADR sertifikaadiga 2010a. Väga hea haiguskindlus. Sobib kasvatamiseks poolvarjus. Õied kannatavad hästi vihma.

Shopping Cart
Scroll to Top