Aspirin

,

14,90 

Laost otsas

Kaal 0,5 kg
Mõõtmed 10 × 10 × 10 cm
Klassifikatsioon

pinnakatteroos

Värvus

valge heleroosa varjundiga

Kõrgus

0,6-0,8

Külmakindlus

väga hea

Haiguskindlus

väga hea

Lõhn

õrn aroom

Õietüüp

täidisõis

Korduvõitsemine

korduvõitseja

Märkused

Puhkenud õied esialgu heleroosad, hiljem pleegivad valgeks. Õied koondunud kobaratesse. Hästi õiekas roosisort. Kaarjate võrsetega. Roosisort on kõrgem kui enamik pinnakatteroose. Ka õied on suuremad, seetõttu sobivad pigem kokku floribundidega kui teiste pinnakatteroosidega. Klientide lemmik!

Aretaja/Introdutseerija

Rosen Tantau

Valgustingimused

Täispäike

ADR

Roosisorti on hinnatud ADR sertifikaadiga. Seda antakse välja Saksamaal testitud roosisortidele, mis tõusevad esile haigus- ja külmakindluse, dekoratiivsuse, õierikkuse vms silmapaistva omaduse poolest. ADR sertifikaati saab ka ära võtta, kui selgub, et sordi omadused siiski ei vasta sertifikaadi standarditele. Testitakse peamiselt Saksa roosiaretajate sorte, kuid testimises osalevad ka mitmed Prantsusmaa roosiaretusettevõtted oma aretistega. David Austini Inglise roose ja mitmete teiste Euroopa aretajate sorte Saksamaal ei testita ja ADR-sertifikaadiga ei hinnata.

Valgus

Toote tüüp

ASPIRIN; aretaja: Rosen Tantau; pinnakatteroos; värvus: valge heleroosa varjundiga; kõrgus: 0,6-0,8; laius: ; külmakindlus: väga hea; haiguskindlus: väga hea; korduvõitseja; täidisõis; õrn aroom; ADR

Shopping Cart
Scroll to Top