ROOSIDE VÄLJASTAMINE

TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI OSTUDELE ÜLE 99 EURO!
Tasuta tarne kehtib uutele tellimustele. Erinevaid tellimusi ei kombineerita.

ETTETELLITUD ROOSIDE VÄLJASTAMINE 2021

Ettetellitavad roosisordid (ostukorvis märge “järeltellimisel”) väljastame 2021 aasta kevadel järgmiselt:

Paljasjuursed roosid väljastame orienteeruvalt aprilli 2-3 nädalal.
NB! Paljasjuursete rooside müük lõppeb 4. aprillil 2021.

Konteinerroosid mai 2-3 nädalal.

Saadame Teile e-maili, kui roosid on väljastamiseks valmis.

TULEN ISE JÄRELE

Tellimustele, mille eest on tasutud, võib järgi tulla K-R kell 12-18. Kui tasumise ja järeletulemise vahele jääb vähem kui 3 tundi, komplekteerime jooksvalt, palume veidi oodata. Palume roosidele järele tulla esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 7 päeva jooksul.

Järeletulemise eeliseks on see, et me ei pea rooside pikkust kärpima, et neid postipakki mahutada, seega kui roosid ostu hetkel õitsevad, saate koheselt nautida õite ilu.

Kohapealt on võimalik osta pappkaste rooside transportimiseks. Kast mahutab kuni 8 roosipotti ja maksab 1 eur.

OMNIVA PAKIAUTOMAAT

Transpordi- ja pakendamiskulu näete ostukorvis. Roosid, mille eest on tasutud, paneme posti esimesel võimalusel, hiljemalt 3 tööpäeva jooksul.

Kui soovite rooside kohaletoimetamist, siis valige võimalusel pakiautomaadi teenus. Pakiautomaadi teenusega on roosid lühemat aega teel kui kullerteenuse või postkontorisse kohaletoimetamise korral. Pakk jõuab pakiautomaati juba järgmisel päeval pärast postitamist (v.a. riiklikud pühad). Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse saajale SMS.

KULLERTEENUS

Kullerteenuse kulu on näha ostukorvis. Roosid, mille eest on tasutud, paneme posti 3 tööpäeva jooksul. Omniva kuller toimetab saadetise saajale üleandmise päevale järgneva kolme päeva jooksul – Eestis juriidilistele isikutele esmaspäevast reedeni ajavahemikus kell 8.00–17.00; füüsilistele isikutele esmaspäevast reedeni ajavahemikus 8.00–20.00 ja laupäeviti ajavahemikus 8.00–16.00 vastavalt sihtkoha kättetoimetamise võimalustele.

OMNIVA PAKK POSTKONTORISSE

Tarne- ja pakendamiskulu on näha ostukorvis. Tellimused, mille eest on tasutud, paneme posti 3 tööpäeva jooksul. Omniva toimetab üleantud paki ülejärgmiseks päevaks postkontorisse. Paki saabumisel saadetakse saajale SMS.

ROOSIDE PAKENDAMINE

Enne transportimist pakime paljasjuursete rooside juured esmalt kilekotti ja siis lainepapist postipakendisse.

Konteinerrooside potid on pakendatud kilekotti, et vältida kastmisvedeliku valgumist postipakendisse. Seejärel on roosiistik pakitud mitmekordsesse pakkepaberisse ja kõige lõpuks pappkasti. Selline pakkimisviis võimaldab roose turvaliselt transportida.