ROOSIDE VÄLJASTAMINE

TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI OSTUDELE ÜLE 75 EURO!
Tasuta tarne kehtib uutele tellimustele. Erinevaid tellimusi ei kombineerita.

Tasuta tarne saamiseks ei tohiks ostukorvis olla korraga paljasjuurseid roose ja konteinerroose, sest need väljastatakse erineval ajal (st. kaks eraldi tarnet). Kui ostukorvis siiski on mõlemad korraga, siis lisandub paljasjuursete rooside transpordi- ja pakendamistasu 5,90 eur.

ETTETELLITUD ROOSID

Ettetellitud paljasjuursed roosid väljastame 14-20. aprillil. NB! Soovitame tellimisel tarneviisidest valida Omniva pakiautomaadi või roosikasvatusse järeletulemise, sest teiste tarneviiside puhul viibib pakk kauem teel ja on oht, et taimed kuivavad.

Ettetellitud konteinerroosid paneme posti või neile saab järele tulla mai lõpus, siis kui nad on juurdunud ja lehtinud. Prognoositav aeg 18-29.05.2020. Tellijaid teavitame e-maili ja/või SMS-i teel, kui rooside väljastamine algab.

Ajakohast infot postitame ka meie veebilehel www.rooz.ee ja Facebooki lehel https://www.facebook.com/roozid
Roosikasvatuse lahtiolekuaegu ja kontaktinfot näeb siit: https://rooz.ee/kontakt/

HOOAJAL TELLITUD ROOSIDE VÄLJASTAMINE (mai lõpp-august/september)

TULEN ISE JÄRELE

Roosid, mille eest on tasutud, palume kaasa võtta tasumisega samal nädalal. Kui maksmise ja järeletulemise vahele jääb vähem kui 3 tundi, peab arvestama, et kaup komplekteeritakse jooksvalt ja see võib võtta veidi aega.
Järeletulemise eeliseks on see, et me ei pea rooside pikkust kärpima, et neid postipakki mahutada, seega kui roosid ostu hetkel õitsevad, saate koheselt nautida õite ilu.

Kohapealt on võimalik osta pappkaste rooside transportimiseks. Kast mahutab kuni 8 roosipotti ja maksab 1 eur.

OMNIVA PAKIAUTOMAAT

Transpordi- ja pakendamiskulu näete ostukorvis. Roosid, mille eest on tasutud, paneme posti esimesel võimalusel, hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Kui soovite rooside kohaletoimetamist, siis valige võimalusel pakiautomaadi teenus. Pakiautomaadi teenusega on roosid lühemat aega teel kui kullerteenuse või postkontorisse kohaletoimetamise korral. Pakk jõuab pakiautomaati juba järgmisel päeval pärast postitamist (v.a. riiklikud pühad). Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse saajale SMS.

KULLERTEENUS

Kullerteenuse kulu on näha ostukorvis. Roosid, mille eest on tasutud, paneme posti 3 tööpäeva jooksul. Omniva kuller toimetab saadetise saajale üleandmise päevale järgneva kolme päeva jooksul – Eestis juriidilistele isikutele esmaspäevast reedeni ajavahemikus kell 8.00–17.00; füüsilistele isikutele esmaspäevast reedeni ajavahemikus 8.00–20.00 ja laupäeviti ajavahemikus 8.00–16.00 vastavalt sihtkoha kättetoimetamise võimalustele. Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse saajale SMS.

OMNIVA PAKK POSTKONTORISSE

Tarne- ja pakendamiskulu on näha ostukorvis. Tellimused, mille eest on tasutud, paneme posti 3 tööpäeva jooksul. Omniva toimetab üleantud paki ülejärgmiseks päevaks postkontorisse. Paki saabumisel saadetakse saajale SMS.

ROOSIDE PAKENDAMINE

Enne transportimist pakime paljasjuursete rooside juured esmalt kilekotti ja siis lainepapist postipakendisse.

Konteinerrooside potid on pakendatud kilekotti, et vältida kastmisvedeliku valgumist postipakendisse. Seejärel on roosiistik pakitud mitmekordsesse pakkepaberisse ja kõige lõpuks pappkasti. Selline pakkimisviis võimaldab roose turvaliselt transportida.